Wpływ biorezonansu na palenie

O konieczności zaprzestania palenia alarmują lekarze, a nawet rząd. Proponowane są różne sposoby na rzucenie tego nałogu, jednak w niektórych przypadkach nie są one skuteczne. Wówczas warto zastanowić się nad niekonwencjonalnymi sposobami. Jednym z takich specjalistycznych zabiegów jest biorezonans.

Komórki naszego organizmu biorą udział w wielu procesach fizykochemicznych. Jednocześnie w komórkach zachodzą specyficzne drgania. Podczas palenia zaburzony jest proces prawidłowych drgań. Za pomocą biorezonansu można przywrócić organizmowi równowagę. Urządzenie do biorezonansu składa się z specjalnych receptorów oraz elementu, który wytwarza drgania. Palacz siada na fotelu, opierając stopy o płyty receptorowe. W jego dłoniach umieszczone zostają inne elektrody. Z kolei na głowę zakładane są kolejne płytki. Już pojedynczy seans ma możliwość przywrócenia prawidłowego pola elektromagnetycznego.

Część osób, które zdecydowały się na taką terapię, odczuwają niechęć już do samego zapachu papierosów. Usługę biorezonansu świadczy wiele gabinetów medycyny niekonwencjonalnej oraz naturalnej.

Valtrex 500mg Zinnat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close